Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

Другий день Різдвяних Богослужінь у Українському Православному храмі Пресвятої Трійці в Бенсенвил, ІЛ

Бог Господь Христос Немовлям, повитим пеленами в яслах, з’явився у світ. І Діва Марія схилилася над Ним... Пресвята Мати, яка послужила «велией благочестя тайне», в цю мить пізнала всю висоту радості, тому що Бог явився людям у плоті. І Вона одна трепетно відчула всю глибину горя Хресного шляху, на який ступала з Немовлям на руках...

Восьмого січня, у день вшанування Матері Божої, Непорочної Діви Марії, Яка послужила Таємниці втілення Сина Божого, правлячий архиєрей Західної Єпархії УПЦ США архієпископ-номінант Даниїл звершив Божественну Літургію в Українському Православному храмі Пресвятої Трійці в Бенсенвил, ІЛ за тучастю настоятеля митрофорного протоієрея Богдана Калинюка, протоієрея Андрія Шельваха та протодиякона Андрія Фрончака. Хор храму (регент – Тарас Руденко) піднесено і натхненно славив Різдво Христове. За Богослужінням молилися чісленні парафіяни і храм був заповнений прихожанами і парафіянами, панував святковий піднесений настрій, віруючих об’єднала велика подія – Народження Богонемовляти Христа. Всі у храмі відчували Божу присутність і ту радість благодаті та любові, що подарувало нам пришестя Спасителя світу. Храм єдиними устами і єдиним серцем співав хвалу Тій, Яка стала Матір’ю Предвічного Бога.

Владика Даниїл привітав віруючих зі святом: «Нехай Різдво Христове зігріє вас добром і любов’ю! Нехай щастя й спокій оселяться в кожній домівці, нехай Господь благословить нашу землю миром!»

Коли когось по-справжньому любиш, то найкращим доказом цього є справи й дії, поєднані з молитвою. Хор громади під керівництвом Тараса Руденка із піснеспівами колядок привітав владику та парафіян відразу після закінчення Літургії. «Христос народився!» – лунало під склепінням храму, а у відповідь радісно звучало: «Славімо Його!»

Після Різдвяного концерту хору, парафіяльна управа та громада організували святковий обід з нагоди свята та прибуття владики.

Нова радість стала,
Яка не бувала:
Над вертепом звізда ясна
Світу засіяла…

Ангельські сили і рід людський прославляють Господа, і Його любов не має меж. Напевно, тому Різдво Христове в народі називають Зимовою Пасхою.

«Христос народився! Славімо Його!» – лунали радісні слова до вечора у храмі.

Прийдіть і поклонімся Христу, Народженому у плоті, зі смиренним серцем дякуючи Йому за любов до нас... Поспішаймо до Нього, щоб освятив нас Своєю благодаттю.

Second Day of Nativity of Christ in Bensenville, IL - 01/08/17

Photos by Seminarian Ihor Protsak

(14 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:
Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions