Преподобна Марія Єгипетська

“ Просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам. „

Неділя 5-та Велокого посту.

Преподобна Марія Єгипетська.

Сьогодні ми згадуємо преподобну Марію, через те що вона через молитву і пожертву до Бога вимолила для себе Царство Небесне. Ці бажання і віра оправдали її надії. Хто така праведна Марія Єгипетська, це звичайна жінка того часу, маємо на увазі часи четвертого – п’ятого століття нової ери. Зайшовши одного разу в Храм Божий, вона відчула, що може в своїм житті щось змінити на краще, із Божою поміччю отримати Царство Небесне. Вона відчула, що на даний час вона є загублена і немає ніякої цінності, ні тілесної, ні духовної, ні віри Ісуса Христа. І тоді вона вирішила змінити своє життя і посвятити його для спасіння своєї душі.

Це рішення є дуже важливе, коли людина хоче змінитись, хоче духовно жити, як навчає Святе Євангеліє, як навчає Святе Боже Слово. Такий вибір є найважливіший в своїм житті, бо тільки так людина може пізнати сама себе. Такий приклад є найголовніший для кожної людини, це є живий приклад, приклад для цього світу.

Преподобна Марія відрікається від світу, але живе в ньому, іде в пустинню і молиться Господу Богу за свою душу. Звісно просить Бога допомоги і просить Його присутності. Бо без Божої допомоги ніяка людина не змогла б змінитись. Коли людина себе жертвує для Божого життя, то Бог і посилає людині благодать допомоги і Ангела хоронителя. Така людина і стає праведною і преподобною, вона вже живе в світлі Господнім і тільки чекає коли перейде в Царство Небесне.

Цей приклад Преподобної Марії Єгипетської є важний і для сьогоднішніх вірних, які ходять в Церкву Божу і хочуть всепрощення від Бога, але не можуть само-пожертвувати себе для чистої святості, як це зробила Преподобна Марія.

Ми залишаємось із самим собою, із своїм мирським життям. Отже приймімо приклад Преподобної Марії, в цей постовий час, пошануймо свою душу, своє духовне життя. Просімо теж і для себе Божої Благодаті, як просила Марія Єгипетська. І Господь відгукнеться, він не залишить нас, бо і ми теж можемо бути праведними, преподобними, блаженними, бо Його Царство Небесне теж є і для нас. Тож молімо Господа Бога, щоб він був серед нас, був у нашім житті, в наших серцях.

Шукаймо найперше Царства Небесного, а все інше, необхідне для нашого спасіння, Господь Бог пошле нам.

Share This:< Previous

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873