В Бенсенвілі на “Маланці”
Home /
В Бенсенвілі на “Маланці”

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

В Бенсенвілі на “Маланці”
Ірина Ценглевич, Чикаго
Світлини іподиякона Василя Пасакаса

У ці святкові зимові дні в українському Чикаго відзначали Старий Новий рік, або як ще кажуть у народі – Маланку.

У суботу, 15 січня 2011 p.Б., в чудово прибраному залі парафії св. Трійці зібралось чимало людей, щоб разом у колі єдиної церковної родини зустріти український Новий рік. Програма вечора була надзвичайно цікавою. До нас завітали вельмишановні гості – преосвященний владика Даниїл, президент українсько-американської каси “Самопоміч” п.Богдан Ватраль, член ради директорів кредитівки п. Роман Яцковський та інші. Владика Даниїл поблагословив трапезу і побажав присутнім здоров’я, миру, злагоди у новому році, а діткам подарував освячені образи на пам’ять.

Гучними оплесками зустріли п.Богдана Ватраля, який привітав усіх зі святами і побажав церкві та громаді процвітання та многії літа і додав щедрий грошовий дарунок, а присутні в свою чергу подарували дирекції та усім членам кредитівки “Самопоміч” гарну коляду.

Забава продовжувалася до самого ранку. Гурт Ігора Хитрого “Дзвони” та соліст Роман Сидорук звеселяли усіх своїми піснями, а діти суботньої школи українознавства, що працює при парафії св.Трійці подарували різдвяний вертеп та декілька танцювальних номерів під керівництвом хореографа п. Тараса Петрика. Сестриці парафії пригостили усіх смачними українськими стравами, а братчики – шашликом.

Свято вдалося на славу і в цьому велика заслуга настоятеля храму о.Богдана Калинюка, парафіяльної ради і звичайно усіх добровольців. Так тримати! З Новим Роком!

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

Prayer Books
Calendar 2020
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873